🔴 LIVE  Johor DT vs Selangor FC  1–0  Minit 67' | Odds JDT: 1.45 ⚽ Liga Super Malaysia  Perak FC vs KL City  Kicks off 20:45 MYT 🏸 Badminton  Malaysia Open  Lee Zii Jia menang 21-18, 21-15 | Odds: 1.62 🏆 EPL: Man City vs Arsenal  2-1 Minit 43' | Over 2.5: 1.78 🎯 Taruhan baru: Terengganu FC vs Kedah | Perlawanan Sabtu 20:00 MYT 💰 Pemain baru dapat bonus sehingga RM 588 – Daftar ari303 sekarang! 🔴 LIVE  Johor DT vs Selangor FC  1–0  Minit 67' | Odds JDT: 1.45 ⚽ Liga Super Malaysia  Perak FC vs KL City  Kicks off 20:45 MYT 🏸 Badminton  Malaysia Open  Lee Zii Jia menang 21-18, 21-15 | Odds: 1.62 🏆 EPL: Man City vs Arsenal  2-1 Minit 43' | Over 2.5: 1.78 🎯 Taruhan baru: Terengganu FC vs Kedah | Perlawanan Sabtu 20:00 MYT 💰 Pemain baru dapat bonus sehingga RM 588 – Daftar ari303 sekarang!
LANGSUNG SEKARANG

ari303 Sukan – Taruhan Bola Sepak Langsung & Semua Sukan Malaysia Terbaik

Dari padang Liga Super Malaysia hingga court badminton, ari303 menghadirkan lebih 500 perlawanan setiap minggu dengan odds yang kompetitif dan kemas kini masa nyata. Pasang taruhan, ikuti skor, menang bersama ari303.

500+
Perlawanan / Minggu
30+
Liga & Kejohanan
98%
Kadar Bayaran
24/7
Taruhan Langsung
ari303

Perlawanan Semasa & Akan Datang

Ikuti keputusan langsung dan pasang taruhan pada perlawanan terkini di ari303.

LIVE Liga Super Malaysia – Minit 67'
Johor Darul Ta'zim 1 – 0 Selangor FC
JDT Menang
Seri
SEL Menang
LIVE English Premier League – Minit 43'
Manchester City 2 – 1 Arsenal
Man City Menang
Seri
Arsenal Menang
LIVE Malaysia Open – Pusingan Separuh Akhir
Lee Zii Jia (MAS) 1 – 0 Viktor Axelsen (DEN)
Lee Zii Jia
Axelsen
Liga Super Malaysia – Sabtu, 20:45 MYT
Terengganu FC VS Kedah FC
Terengganu
Seri
Kedah
La Liga – Ahad, 02:00 MYT
Real Madrid VS Barcelona
Real Madrid
Seri
Barcelona
NBA – Isnin, 09:30 MYT
LA Lakers VS Golden State Warriors
Lakers
Warriors
ATP Tour – Jumaat, 19:00 MYT
Carlos Alcaraz VS Novak Djokovic
Alcaraz
Djokovic
Liga Champions UEFA – Rabu, 03:00 MYT
Bayern Munich VS PSG
Bayern
Seri
PSG

🎁 Bonus Sukan Eksklusif – Sehingga RM 488!

Ahli baharu ari303 layak dapat bonus taruhan sukan 120% untuk deposit pertama. Guna DuitNow atau Touch 'n Go, terus kredit masuk.

Tuntut Bonus

Kenapa Bertaruh Sukan di ari303?

Ciri-ciri platform ari303 yang membuatkan pengalaman taruhan sukan anda berbeza.

Taruhan Langsung (In-Play)

Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemas kini setiap saat. Keputusan sepak penahanan? Kad merah? Odds ari303 terus menyesuaikan diri dalam masa nyata.

Odds Paling Kompetitif

ari303 menawarkan margin odds yang lebih rendah berbanding pesaing, bermakna anda mendapat nilai lebih baik untuk setiap ringgit yang dipertaruhkan — terutamanya untuk Liga Super Malaysia dan EPL.

Statistik & Analisis Lengkap

Akses rekod head-to-head, statistik pemain, rekod perlawanan di padang sendiri dan analisis prestasi terkini — semua tersedia percuma di ari303 untuk membantu anda membuat keputusan yang lebih bermaklumat.

Taruhan Mudah Alih

App ari303 membolehkan anda menonton skor langsung, menerima notifikasi gol dan memasang taruhan dalam talian dari mana sahaja — walaupun sedang dalam perjalanan ke padang.

Pengeluaran Pantas < 5 Minit

Wang kemenangan anda diproses dalam masa kurang dari 5 minit melalui DuitNow, Touch 'n Go eWallet atau FPX. Tiada proses panjang, tiada dokumen tambahan diperlukan untuk pengeluaran biasa.

Selamat & Berlesen

Setiap transaksi di ari303 dilindungi oleh penyulitan SSL 256-bit. Platform kami diaudit secara bebas untuk memastikan odds dan keputusan adalah adil, telus dan tidak boleh dimanipulasi.

ari303

Jadual Terkini Liga Super Malaysia 2026

Kedudukan semasa – kemas kini selepas perlawanan pekan lepas.

# Pasukan M M S K Pts
1 Johor Darul Ta'zim 18143145
2 Selangor FC 18114337
3 Terengganu FC 18105335
4 Kedah FC 1894531
5 KL City FC 1885529
6 Perak FC 1876527
7 Sabah FC 1865723
8 Pahang FC 1854919

M=Main, M=Menang, S=Seri, K=Kalah, Pts=Mata. Data untuk ilustrasi.

Odds Perlawanan Pilihan

Taruhan popular minggu ini di ari303.

⚽ Liga Super Malaysia – Pekan Ini
Johor DT vs Selangor
Sabtu 20:45 MYT
JDT
1.42
Seri
3.85
SEL
5.50
Terengganu vs Kedah
Ahad 16:00 MYT
TFC
2.10
Seri
3.20
KED
3.05
🏆 EPL – Minggu Ini
Liverpool vs Chelsea
Sabtu 23:30 MYT
LIV
1.80
Seri
3.60
CHE
4.20
Man United vs Spurs
Ahad 22:00 MYT
MU
2.40
Seri
3.30
TOT
2.75
🏸 Badminton Malaysia Open
Lee Zii Jia vs Axelsen
Jumaat 14:00 MYT
LZJ
2.05
AXE
1.78

Taruhan Sukan di ari303 – Panduan untuk Peminat Sukan Malaysia

Kalau anda seorang peminat bola sepak Malaysia, mesti ada saat-saat tertentu yang buat jantung berdegup lebih kencang — masa Johor Darul Ta'zim nak berdepan Selangor FC di Stadium Larkin, atau bila Malaysia masuk ke peringkat akhir badminton di All England. Momen-momen tu memang sudah sedia mendebarkan, dan ari303 hadir untuk menambah satu lagi dimensi keseronokan kepada pengalaman sukan anda itu.

Taruhan sukan di ari303 direka bentuk dengan mengambil kira kehendak sebenar pemain Malaysia. Ini bukan platform asing yang tak faham konteks tempatan — ari303 memahami bahawa rakyat Malaysia ada kelekatan emosi yang mendalam dengan Liga Super, ada kebanggaan nasional bila menyokong atlet badminton negara, dan ada komuniti esports yang semakin berkembang pesat. Semua konteks ini diterjemahkan ke dalam pilihan pasaran taruhan yang relevan dan bermakna bagi pemain tempatan.

Liga Super Malaysia adalah antara pasaran yang paling aktif di ari303 sepanjang musim. Dengan lapan pasukan utama bersaing sepanjang tahun, setiap pekan ada perlawanan yang menarik untuk diikuti dan ditaruhkan. ari303 menyediakan lebih daripada sekadar taruhan pemenang mudah — anda boleh memasang taruhan Asian Handicap, Over/Under, taruhan separuh masa, skor tepat, pencetak gol pertama, dan puluhan jenis pasaran lain yang membolehkan anda menyesuaikan strategi pertaruhan dengan analisis anda sendiri.

English Premier League kekal sebagai liga paling banyak diminati di Malaysia, dan ari303 menawarkan liputan penuh setiap perlawanan EPL dengan odds yang sangat kompetitif. Pemain Malaysia yang mengikuti EPL dengan rapat — yang tahu bahawa Liverpool kuat di Anfield tapi kadang lemah dalam perlawanan tandang besar, atau yang faham bahawa Arsenal cenderung lemah dalam perlawanan derby — mereka mempunyai kelebihan analisis yang nyata apabila memasang taruhan di ari303.

Selain bola sepak, ari303 juga menawarkan taruhan yang komprehensif untuk badminton. Ini sangat relevan untuk Malaysia kerana negara kita melahirkan pemain-pemain kaliber dunia seperti Lee Zii Jia, Aaron Chia dan Soh Wooi Yik yang sering bersaing di peringkat tertinggi. Kejohanan All England, Malaysia Open, World Championships dan Piala Thomas & Uber semuanya tersedia di ari303 dengan odds yang adil dan pilihan pasaran yang pelbagai.

Taruhan langsung atau in-play adalah salah satu ciri yang paling digemari oleh pemain ari303. Bayangkan anda sedang menonton perlawanan Liga Super di television, dan tiba-tiba pasukan yang anda sokong mendapat kad merah pada minit ke-30. Odds untuk pasukan lawan terus naik — dan anda boleh memanfaatkan perubahan odds ini secara langsung melalui app ari303 tanpa perlu keluar dari bilik. Kemas kini odds berlaku dalam masa satu hingga dua saat selepas kejadian di padang, memberikan anda peluang untuk bertindak balas pantas.

ari303

Soal proses deposit dan pengeluaran, ari303 telah memastikan ia semudah mungkin untuk pemain Malaysia. Anda boleh mengisi akaun menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau perbankan dalam talian FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum bermula serendah RM 30, dan kredit masuk dalam masa 1 hingga 3 minit sahaja. Untuk pengeluaran pula, ari303 memproses permintaan dalam masa bawah 5 minit untuk saluran DuitNow dan FPX — antara yang paling pantas dalam industri ini di Malaysia.

ari303 turut menawarkan liputan untuk sukan lain yang popular di Malaysia termasuk bola keranjang (NBA dan liga Asia), tenis (Grand Slam dan ATP Tour), ragbi, kriket dan lumba kuda. Ini menjadikan ari303 destinasi satu henti untuk semua keperluan taruhan sukan anda, tanpa perlu berpindah-pindah platform.

Pasaran taruhan yang tersedia di ari303 untuk setiap perlawanan sukan biasanya merangkumi lebih daripada 50 pilihan berbeza. Daripada yang paling mudah seperti siapa menang, sehinggalah kepada yang lebih spesifik seperti bilangan sudut yang diambil dalam satu perlawanan, pemain yang mendapat kad kuning pertama, atau pasukan yang mencetak gol pertama dalam perlawanan. Kepelbagaian ini membolehkan pemain yang kreatif dan berpengetahuan mendapatkan nilai odds yang menarik daripada analisis mendalam mereka.

Pemain baharu di ari303 boleh memanfaatkan bonus selamat datang sehingga RM 488 khusus untuk taruhan sukan dan e-sukan. Ini memberikan anda ruang yang lebih besar untuk meneroka pelbagai pasaran taruhan tanpa tekanan berlebihan. Walau bagaimanapun, ingatlah untuk membaca syarat rollover dengan teliti dan merancang penggunaan bonus sebagai sebahagian daripada strategi keseluruhan anda.

ari303 juga menekankan kepentingan perjudian yang bertanggungjawab dalam konteks taruhan sukan. Adalah normal untuk berasa teruja dan kadangkala lebih berani semasa menyaksikan perlawanan secara langsung — tetapi penting untuk mengekalkan disiplin dan tidak membuat taruhan impulsif yang melebihi had yang telah anda tetapkan. Gunakan ciri had deposit dan had pertaruhan yang disediakan oleh ari303 sebagai bantuan tambahan untuk kekalkan tabiat bertaruh yang sihat. Maklumat lanjut ada di halaman Permainan Bertanggungjawab kami.

Jenis Taruhan Sukan di ari303

Pelbagai pilihan pasaran untuk sesuaikan dengan strategi dan pengetahuan anda.

1X2 (Pemenang Mudah)

Pilih pasukan tuan rumah menang, seri, atau pasukan pelawat menang. Jenis taruhan paling asas dan sesuai untuk pemula di ari303.

Asian Handicap

Pasukan lebih kuat diberi kelemahan awal untuk menyeimbangkan pasaran. Pilihan popular di ari303 untuk perlawanan Liga Super Malaysia.

Over / Under

Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang daripada nombor yang ditetapkan ari303. Biasanya 2.5 atau 3.5 gol.

Akumulator (Parlay)

Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu tiket untuk gandakan potensi kemenangan. Semua pilihan mesti betul — risiko tinggi, pulangan lebih besar.

Taruhan Langsung (In-Play)

Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung dengan odds masa nyata. Ciri eksklusif yang sangat digemari pemain ari303 Malaysia.

Skor Tepat

Ramal skor tepat pada akhir perlawanan penuh. Odds sangat tinggi tetapi memerlukan analisis mendalam tentang corak permainan kedua pasukan.

Pencetak Gol

Ramal siapa yang akan mencetak gol pertama, bila-bila masa, atau terakhir. Sesuai jika anda tahu statistik pencetak gol pasukan dengan baik.

Taruhan Separuh Masa

Fokus pada keputusan 45 minit pertama sahaja. Berguna apabila anda yakin dengan permulaan pasukan tertentu tetapi tidak pasti tentang akhir perlawanan.

Sukan Paling Popular di ari303 Malaysia

Berdasarkan jumlah taruhan yang diletakkan oleh ahli ari303 setiap minggu.

⚽ Bola Sepak (Liga Super + EPL)94%
🏸 Badminton78%
🏀 Bola Keranjang (NBA)65%
🎾 Tenis (Grand Slam, ATP)52%
🏉 Ragbi35%
🏏 Kriket28%

* Berdasarkan aktiviti taruhan ahli ari303 Malaysia. Data untuk ilustrasi.

Kaedah Deposit untuk Taruhan Sukan

Isi akaun ari303 anda dengan pilihan pembayaran Malaysia yang anda sudah biasa gunakan.

Touch 'n Go eWallet GrabPay Boost ShopeePay DuitNow Maybank2u (FPX) CIMB Clicks

Dasar Privasi & Keselamatan: ari303 melindungi semua maklumat pembayaran dan data peribadi anda dengan penyulitan SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi maklumat anda dengan pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Semua transaksi adalah dalam Ringgit Malaysia (RM) dan diproses melalui saluran perbankan yang selamat. Baca Dasar Privasi penuh kami untuk maklumat lanjut.

ari303

Pengalaman Pemain Sukan ari303

Apa yang dikatakan peminat sukan Malaysia tentang taruhan di ari303.

★★★★★

"Saya hantu bola Liga Super dah lama. Baru jumpa ari303 ni dan memang betul-betul sesuai. Odds Liga Super dia lebih baik dari tempat lain yang saya pernah cuba. Taruh Johor DT minggu lepas, kena, keluar RM 380 dalam masa 6 minit je via DuitNow."

Zulkifli A.
Johor Bahru, Johor
★★★★★

"Best gila fungsi in-play ari303 ni. Time EPL semalam, Arsenal kena kad merah, terus saya tukar bet kepada Man City Over 2.5. Memang berbaloi. App dia pun tak lag langsung walaupun banyak orang online masa yang sama."

Farouk H.
Petaling Jaya, Selangor
★★★★★

"Tak sangka ari303 ada pasaran badminton yang begini lengkap. Lee Zii Jia punya tournament semuanya ada. Saya tahu cara dia bermain betul-betul, so odds yang ari303 bagi memang nampak undervalue. Sudah menang dua kali bulan ni."

Mei Lin C.
Georgetown, Pulau Pinang

Soalan Lazim – Taruhan Sukan ari303

Segala yang anda nak tahu tentang taruhan sukan di ari303.

ari303 menawarkan taruhan untuk pelbagai sukan termasuk bola sepak (Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Serie A, Liga Champions UEFA), badminton (Malaysia Open, All England, World Championships), bola keranjang (NBA), tenis (Grand Slam, ATP Tour), ragbi, kriket dan banyak lagi. Sukan tempatan Malaysia diutamakan dengan liputan pasaran yang lebih mendalam dan odds yang lebih kompetitif berbanding platform antarabangsa lain.

Taruhan langsung atau in-play di ari303 membolehkan anda memasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemas kini dalam masa nyata berdasarkan perkembangan perlawanan — setiap gol, kad, atau perubahan momentum akan mempengaruhi odds secara langsung. Untuk menggunakan ciri ini, log masuk ke akaun ari303 anda, pergi ke bahagian "Sukan Langsung" dan pilih perlawanan yang sedang berlangsung. Anda boleh memasang taruhan dalam beberapa saat sahaja melalui app mudah alih ari303.

Odds di ari303 bermula daripada 1.01 untuk hasil yang sangat jelas, dan boleh mencapai sehingga 100.0 atau lebih untuk taruhan seperti skor tepat atau pencetak gol pertama dalam perlawanan tertentu. Untuk taruhan biasa seperti 1X2 Liga Super Malaysia, odds biasanya berada dalam lingkungan 1.30 hingga 6.00 bergantung pada kekuatan kedua pasukan. Jumlah taruhan minimum adalah RM 5 bagi kebanyakan pasaran di ari303.

Secara amnya, taruhan yang sudah disahkan tidak boleh dibatalkan kecuali perlawanan tersebut dibatalkan atau ditangguhkan oleh badan pengelola. ari303 mengikut amalan standard industri dalam hal ini. Walau bagaimanapun, ari303 menawarkan ciri "Cash Out" untuk beberapa pasaran pilihan, yang membolehkan anda menjual taruhan anda sebelum perlawanan tamat untuk mendapatkan sebahagian daripada wang kemenangan atau mengurangkan kerugian. Semak ketersediaan ciri Cash Out pada setiap perlawanan yang anda taruh.
⚽

Sedia Untuk Taruhan Perlawanan Seterusnya?

Bergabung bersama lebih 350,000 ahli aktif ari303 Malaysia. Daftar percuma hari ini dan nikmati bonus sukan sehingga RM 488.

Daftar & Mula Bertaruh Sudah ada akaun? Log Masuk
English